Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos Tėvų komitetas

Tėvų komiteto funkcijos:

Telkia Tėvus Gimnazijos veiklos efektyvinimui, bendrų tikslų siekimui, skatina Tėvų ir Gimnazijos bendravimą, bendradarbiavimą bei Gimnazijos bendruomenės kūrimą.

Padeda planuoti, organizuoti ir vykdyti neformalųjį bei nepamokinį ugdymą, skatina Gimnazijos bendruomenės iniciatyvumą, įsitraukimą, siekia iniciatyvas ir norus paversti atskirais projektais/programomis bei konkrečiais atliktais darbais / pasiekimais.

Padeda spręsti mokinių sveikatingumo, maitinimo, užimtumo, darbo saugos, higienos, mokinių pamokų lankymo, tvarkos pažeidimų ir kitus klausimus.

Talkina organizuojant mokinių tėvų, gimnazijos bendruomenės susirinkimus bei renginius, tėvų švietimą ir informavimą.

Deleguoja 3 Komiteto narius (pirmininką ir kitus 2 pasirinktinai) į Gimnazijos tarybą ir 3 Komiteto narius į Mokytojų atestacijos komisiją.

Bendradarbiauja su Gimnazijos savivaldos institucijomis bei administracija.

Domisi ir ieško įvairių paramos bei kitokios pagalbos Gimnazijai / mokiniams galimybių, atlieka ir / ar organizuoja visokeriopą pagalbą.

Tėvų komitetą sudaro:

Tėvų komiteto pirmininkas (-ė)

Po vieną kiekvienos klasės atstovas

Tėvų komiteto narių susirinkimai

Susirinkimų dažnis ir jų datos nustatomos grupių narių pagal susitarimą ir esant poreikiui gali būti organizuojami bendrai su administracijos atstovais.

Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos  Tėvų komiteto veiklą reglamentuojantys dokumentai:

Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos Tėvų komiteto nuostatai. Patvirtinta Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos direktoriaus 2018 m birželio 1 d. įsakymu Nr. V-183

Tėvų komiteto pirmininkas (-ė) : Ana Kunevič

Tėvų komiteto atstovai: Irena Bernatovič