Mokykla yra viena seniausių Lietuvoje. Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose paminėta 1804 metais, tada ji veikė prie vienuolyno, o joje mokėsi tik 4 mokiniai. Nuo 1829 metų apie mokyklą nerasta jokių duomenų. 1904 metais ji pradėjo veikti kaip pradinė mokykla, kurioje buvo dėstoma rusų kalba.
Tarpukario laikotarpiu mokykla buvo lenkiška. Antrojo pasaulinio karo metais mokyklos archyvas buvo sunaikintas, todėl mažai apie ją težinome.
Mokykla vėl pradėjo veikti 1945 metų rugsėjo 1-ą dieną. Pirmuoju mokyklos direktoriumi buvo Vincas Dailidka. Mokykloje tada mokėsi 130 mokinių. Antrojo pasaulinio karo metais mokyklos pastatas buvo smarkiai suniokotas. Sudeginta stogo dalis. Pats direktorius, kartu su mokiniais, atstatė pastatą. Tuo metu buvo komplektuotos penkios klasės, su kuriomis dirbo vienas mokytojas – direktorius Vincas Dailidka.
1945-1948 metais mokykloje buvo dėstoma lietuvių ir rusų kalbomis, o nuo 1948 metų mokykloje pradėta dėstyti lenkų kalba. Nuo 1955 m. mokykla teikia vidurinį išsilavinimą. 1959 metais mokyklą lankė jau 302 mokiniai.
1974 m. mokykloje buvo įrengta sporto salė bei specializuoti fizikos ir chemijos kabinetai.
XVI laidos abiturientas buvo sportininkas Valdemar Novicki, laimėjęs sidabro medalį per 1980 metų XXII Olimpines Žaidynes. V. Novicki buvo A. Ratkevičiaus auklėtinis

001 014 i