2024 m. balandžio mėn.
« Kov

2021 m. balandžio 8 d. mūsų gimnazijoje vyko mokytojų nuotolinė metodinė – praktinė konferencija „Sėkminga šiuolaikinė pamoka“. Konferencijos tikslas – įdomios ir kūrybiškos pamokos, atitinkančios šiuolaikinio vaiko poreikius ir interesus, organizavimo patirties sklaida. Pranešimus skaitė trylika gimnazijos pedagogų. Mokytojai dalijosi savo atradimais ir patirtimi. Kalbėta apie tai, kokia turi būti šiuolaikinė vaiko interesus ir poreikius atitinkanti pamoka.

Gimnazijos direktorė Mirena Garackevič nuoširdžiai pasveikino konferencijos dalyvius, palinkėjo šilto bendravimo, turiningo ir tikslingo darbo.

Metodinėje – praktinėje konferencijoje „Sėkminga šiuolaikinė pamoka“ pranešimus skaitė: Valentina Grinevič (Filmas –  veiksminga vaizdinė pamokos priemonė), Jolanta Skliutienė (Užduotys ir vertinimo/įsivertinimo būdai anglų k. pamokoje), Teresa Bogdiun (Interaktyvių priemonių kūrimas ir naudojimas įvairių dalykų pamokose), Jaroslav Žilinski (Fizinis ugdymas pandemijos metu), Božena Čenko (Mokymo(si) metodai pamokoje – mokinių gerovei), Julija Aidukonienė (Informacijos apie mokinio mokymosi pažangą ir pasiekimų kaupimą ClassDojo aplinkoje), Teresa Tinaševa (Motyvuojantys darbo metodai šiuolaikinėje pamokoje), Teresa Dzevkevič – Versocka (Vienas iš sėkmingos pamokos kriterijų…), Božena Piaskovska (Tuščia klasė), Zyta Jurgelevič (Dramos metodų taikymas istorijos pamokose), Milda Brakauskienė (Teksto analizė ir interpretacija). Dvi pedagogės – lietuvių k. mokytoja Brigita Vinckevič  ir logopedė Kristina Linkevič – skaitė jungtinį pranešimą ,,Kalbinių gebėjimų ugdymas per žaidimą”. Visi pranešimai buvo išsamūs, dalykiški – pasidalinta žiniomis apie kūrybiškai panaudotas ir pritaikytas idėjas, pristatytos įdomios netradicinės veiklos. Pranešėjai dalijosi savo pamokose išbandytais sėkmės metodais bei įrankiais, motyvavo mokytojus įvairinti ugdymo procesą.

Besibaigiant renginiui, dalyviai pasidalijo įspūdžiais, aptarė konferencijos svarbą ir naudą. Gimnazijos direktorė apibendrino konferencijos rezultatus, padėkojo mokytojams už metodinius pranešimus, puikias iniciatyvas ir palinkėjo nuolat su kolegomis bendradarbiauti, dalintis metodine patirtimi. Renginio dalyviai vieningai sutarė, kad konferencija buvo įdomi, turininga ir naudinga. Mokytojų bendradarbiavimas ir pasidalijimas gerąja patirtimi neabejotinai padės tobulinti ugdomąjį procesą, kurti šiuolaikinę pamoką.

Humanitarų metodinės grupės koordinatorė Zyta Jurgelevič

Comments are closed.