+
Paieška
Geri Darbai
Geri Darbai
Archyvai
Kalendorius
2018 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40
8. 14.50 - 15.35

Balandžio 23-30 dienomis mūsų mokykloje gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės mokytojai organizavo gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitę. Mokytojai bei vyresnių klasių mokiniai paruošė įdomias užduotis, testus, kryžiažodžius, mįsles, žaidimus, konkursus, viktorinas, parodas, vedė atviras pamokas, rodė filmus, pristatymus. Pagrindinis mokytojų tikslas buvo sudominti vaikus savo dėstomais dalykais, pagilinti jų žinias bei paįvairinti mokyklos gyvenimą. Mokiniai labai noriai dalyvavo įvairiuose savaitės renginiuose, o aktyviausi vaikai bei konkursų laimėtojai gavo saldumynų, dovanų ir diplomus.

Geografijos diena
 Antradienį, balandžio 23 d. įvyko geografijos diena. Geografijos mokytoja paruošė mokiniams daug įdomių užduočių, testų, kryžiažodžių. Atsakymų vaikai ieškojo žemėlapiuose, knygose, enciklopedijose, internete. Mokiniai ne tik išmoko daug naujų dalykų, bet ir už gerai atliktas užduotis gavo diplomus ir dovanų.
Fizikos diena
Trečiadienį fizikos mokytoja pravedė 9 klasėje fizikos atvirą pamoką ‚,Tai tik fizika“, į kurią pakvietė Pabarės pagrindinės mokyklos devintokus. Svečiai demonstravo įvairius fizikos bandymus bei eksperimentus. Mokytoja paruošė mokiniams užduotis, žaidimus, pristatymą.
Matematikos diena
Balandžio 25 dieną pertraukų metu vyko matematikos konkursai, kuriuos vedė 9 bei 11 klasės mokiniai. Mokiniai sprendė užduotis, galvosūkius, minė mįsles, iš matematinių figūrų iškirptų iš spalvoto popieriaus kūrė daiktų, žmonių, gyvūnų modelius. Taip pat veikė mokyklos radijas, kuriame programą matematikos tema paruošė ir vedė 11 klasės mokinys Arnold Žuras. 5, 7 ir 8 klasės mokinės tą dieną vedė matematikos pamokas pradinėse klasėse.
Informacinių technologijų diena
Balandžio 26 dieną vyko informacinių technologijų viktorina „Ką mes žinome apie informacines technologijas “ 7 ir 11 kl., o 5 ir 6 kl. mokiniams vyko pamoka-žaidimas „Domino“. Pertraukos metu vyko žaidimas „ Juoda dėžė“. Mokiniai turėjo atspėti kas jos viduje.
Technologijų diena
Pirmadienį mūsų mokykloje vyko vaikų darbelių paroda, kurioje galima buvo pamatyti pintas juostas, adinukes, nertas servetėles, siuvinius, medienos gaminius, degintus bei ažūrinius dirbinius, gaminius iš vilnos, karoliukų, medžiagos, siūlų, popieriaus, Quiling dirbinius.
Chemijos diena
Balandžio 30 dieną 8 – 10 klasėse vyko įvairūs chemijos konkursai, žaidimai, viktorinos. Vaikams patiko atspėti cheminių elementų pavadinimus, piešti plakatus. Devintokams ir aštuntokams ypač daug įspūdžių paliko dokumentinis filmas „Tiesa apie Mariją Skladovską Curie“. Koridoriuje chemijos mokytoja įrengė mokinių piešinių parodą, kurios tema buvo „Chemija vaiko akimis“. Gražiausių darbų autoriai buvo apdovanoti diplomais.

Comments are closed.