2018 m. vasario mėn.
« Sau   Kov »

Archyvas 2018 vasario 8

Vasario 8 dieną mūsų gimnazijoje įvyko jauniausių mokinių priėmimo į bibliotekos skaitytojų gretas šventė. Pirmasis apsilankymas bibliotekoje yra ypatingas, o pirmoji pasiskolinta knyga ilgam išliks atmintyje. Iš pradžių mokiniai susipažino su knygelėmis, skirtomis jauniausiems skaitytojams. Bibliotekininkė jiems paaiškino, kokios yra elgesio su knyga taisyklės, pamokė, kaip pasirinkti ir kaip grąžinti į biblioteką knygas. Pirmokai iškilmingai pažadėjo, kad mylės ir saugos knygas, kad semsis iš jų daug naudingų žinių ir nepamirš visų skaitytojo pareigų. Šventės pabaigoje mokiniai gavo skaitytojų diplomus ir dovanų po knygelę.

Šventė prabėgo jaukioje ir draugiškoje atmosferoje. Knygos lentynose nuo šiol lauks naujų skaitytojų, kurie bibliotekoje visada laukiami svečiai.

Bibliotekininkė Božena Michnevič

Vasario 6 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo saugesnio interneto renginyje: „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. Saugesnio interneto diena kiekvienais metais būna pirmąjį vasario mėnesio antradienį.

Pagrindinis šio renginio tikslas yra sudominti mokinius atsakingiau naudotis internetu, ugdyti interneto naudojimo galimybes.

Renginio pradžioje mokiniai pasitikrino žinias apie saugų internetą, spęsdami testą vaikščiojančiame ROBOTUKE, dalyvavo loterijoje. Vėliau mokiniai buvo paskirstyti į skirtingas veiklas pagal jiems priskirtą grupę. Fotografijos studijoje kiekvienas renginio dalyvis veiklos metu turėjo galimybę įsiamžinti ant Saugesnio interneto žurnalo viršelio. Edukacinės programos metu mokiniai taikė robotikos technologijas. Žaidė „Scottie go“ žaidimą, dalyvavo interaktyvioje veikloje, išbandė, patikrino savo žinias užduočių stale spręsdami kryžiažodžius ir rebusus. Žaisdami dalyviai turėjo galimybę plėsti savo žinias apie saugumą internete.

Renginyje organizuojamomis veiklomis siekiama mokiniams pasakyti ir parodyti, kad internetas nėra tik žaidimas, socialiniai tinklai, patyčias skatinantys straipsniai, betiksliai pokalbiai su mažais arba visai nepažįstamais žmonėmis. Norima parodyti, kad internetas, tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti labai naudingas mokantis ar kuriant įvairius dalykus. Siekiama vaikams parodyti plačias interneto galimybes ir sužinoti daug naudingų dalykų socialiniuose tinkluose.

IT vyr. mokytoja Jolanta Ivanovskaja

2018 m. vasario 3 d. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijoje vyko nepakartojama, iškilminga Šimtadienio šventė, į kurią IVG klasės mokiniai pakvietė svečius, mokytojus, tėvus, artimuosius bei draugus. Į šventę atvyko kunigas Tadas Švedavičius, Versekos daugiafunkcio centro direktorė Mirena Garackevič. Svečiai, gimnazijos direktorė, pirmoji mokytoja, tėvai bei klasės auklėtoja linkėjo dvyliktokams sėkmės egzaminuose, geros kloties ir svajonių išsipildymo.  Mokiniai sužavėjo visus šokdami polonezą, vaišino tortu. IIIG klasės mokiniai paruošė linksmą koncertą, kurio metu šoko, vaidino, rodė filmukus ir dainavo. Įteikė dvyliktokams dovanas bei diplomus. Pasakiškos Šimtadienio šventės akimirkos dar ilgai gyvuos visų atmintyje.

IVG klasės auklėtoja Teresa Bogdiun