2016 m. sausio mėn.
« Gru   Vas »

Archyvas 2016 sausio

Sausio 22 diena mūsų gimnazijoje įvyko  Senelių Šventė – nepaprasta diena ne tik seneliams, bet ir vaikams. Tai diena, kupina džiaugsmo akimirkų, kai veiduose pasirodo šypsena ir byra laimės ašaros. Vaikai mokosi gerbti vyresniuosius. Visas dėmesys – SENELIAMS. Jiems anūkėliai skiria, daineles, šokius, eiles.
Ruošdamiesi šiai šventei mokiniai gamino kvietimus ir labai laukė atvykstančių savo senelių. Iškilmių svečiai – mylimos senelės ir brangūs seneliai. Šią ypatingą dieną seneliams programą buvo paruošę priešmokyklinės grupės ugdytiniai bei pradinių klasių mokiniai.
Kokie patenkinti ir išdidūs buvo anūkėliai, kurių seneliai atvyko į šventę! Skyrė  jiems daug gražių žodžių bei įteikė atvirukus. Matėsi ir senelių nušvitę veidai. Jie sėdėjo patenkinti, plojo programėlės atlikėjams.
Renginio metu visų nuotaika buvo gera, netrūko juoko, šypsenos ir padėkos žodžių. Tikimės, kad šventė ilgai išliks senelių atmintyje. O vaikai žadėjo ne tik per šventę, bet visus metus stengtis, kad jų seneliai būtų nepavargę, sveiki ir besišypsantys.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Joanna Krasovskaja

Zaproszenie

Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos abiturientai kviečia visus buvusius gimnazijos mokinius į absolventų susitikimą, kuris vyks 2016 metų vasario 05 dieną, 19.00 val. gimnazijos sporto salėje.

Gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas, į kurį susirinko 5-12 klasių mokiniai. Konkursui mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos M. Brakauskienė ir B. Vinckevič. Mokiniai deklamavo žymiausių poetų eiles. Nuskambėjo S. Neries, B. Brazdžionio, A. Miškinio ir kitų autorių kūriniai. Skaitovai stengėsi perteikti eilėraščių nuotaikas. Vertinimo komisija atsižvelgė į mokinių pastangas ir išrinko labiausiai vertus dalyvauti antrame Meninio skaitymo konkurso etape: Jurgitą Radiulytę (1G klasė) ir Dominyką Narkevič (6 klasė). II vietos nugalėtojais tapo Malgožata Kaziukevič (6 klasė) ir Evelina Milevska (7 klasė), III vietą pasidalino Beata Leonovič (6 klasė) ir Olga Kondratčik (7 klasė). Taip pat pagyrimo raštus gavo Gabrielius Lenkevičius ir Kamilė Jachimovič.
Dėkojame viesiems skaitovams už dalyvavimą, o nugalėtojoms linkime kuo geriausios sėkmės kitame konkurso etape.

Lietuvių kalbos mokytoja B. Vinckevič

Sausio 13 d. pirmosios pamokos metu gimnazijoje vyko iškilminga pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams paminėti. Tą dieną buvo pagerbti  Sausio 13-osios drąsuoliai.  Gimnazijos foje žvakelių liepsnele, tyla, rimtimi ir susikaupimu, susikibę rankomis mokiniai ir mokytojai pagerbė tuos, kurie vardan mūsų visų išėjo anapilin. Mokiniai skaitė pranešimus ir deklamavo eiles. Itin jaudinančiai 4G klasės mokinės atliko dainą “Laisvė”, kurios žodžiai, tapo lyg ir Sausio 13-osios himnu.
Mokytojai su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei ir stebėjo laidos „Pamoka Laisvei“ transliaciją per Lietuvos nacionalinę televiziją Lietuvos mokykloms.
Dar kartą turėjome galimybę prisiminti, kodėl esame laisvi ir padėkoti tiems, kurie pasiaukojo bei gynė mūsų laisvę.

Lietuvių kalbos mokytoja B. Vinckevič